programul de circulatie al mijloacelor de transport public in zona metropolitana Alba Iulia
Stația Macesului T
Linia | Ruta | Orele de plecare |
---|---|---|
106R 107 107A 107S | Barabant | 05:41 06:21 06:43 07:16 07:26 07:55 09:33 10:16 11:33 12:28* 12:31 13:28* 14:06 14:26 15:41 15:55 16:16 17:06 18:33 19:41 21:26 22:26 23:36 |
107E | Barabant -> Ampoi 2 -> Sc. Sf.Iosif -> Gara | 07:29* |
109R | Barabant -> Motilor -> Cetate -> Gara | 13:33 |
*Circulă doar în perioada școlii | ||
SÂMBĂTĂ - DUMINICĂ | ||
106R 107 | Barabant | 06:31 06:46* 07:46 10:01 12:01 13:06 14:08 16:01 18:01 19:46 21:01 22:26 23:36 |
*Circula numai SÂMBĂTĂ |